Strona główna » Realizacje prywatne » Ogród Belldeco – Poznań

Ogród Belldeco – Poznań

Ogród Belldeco jest to ogród w stylu rustykalnym, który powstał na obrzeżach Poznania.

Projekt charakteryzuje się dużą ilością kwitnących bylin oraz elementów dekoracyjnych. Ogród stał się miejscem licznych sesji zdjęciowych asortymentu sklepu belldeco. Połączenie naturalnego kamienia, pastelowych bylin oraz wyszukanych dekoracji sprawia przytulną atmosferę w ogrodzie, gdzie właścicielka spędza wolne chwile.

Ogród został zaprezentowany w jednym z odcinków Mai w ogrodzie. Prezenterka podziwia wszystkie jego elementy a w szczególności dobór detali prezentowanych na zdjęciach. Miejsce to charakteryzuje się szczególnym klimatem, który zawdzięcza zaprojektowanym oraz dobrze dobranym roślinom, jak również licznym dekoracjom. Właścicielka dużej firmy w Poznaniu chętnie odpoczywa i relaksuje się w otoczeniu swojego ogrodu. Styl założenia, który wybrała odbiega od aktualnych nowoczesnych trendów, jednak mimo to projekt ten sprawia, że ogród przyciąga swą zielenią i chce się w nim przebywać, spędzać czas. Istotnym podczas tworzenia koncepcji było również to, aby projekt ogrodu dopasować do stylu budynku tak, aby uzyskać harmonijną całość.
W ogrodzie zaaranżowano placyk z kamienia naturalnego oraz okalający go murek, który stał się tłem do licznych zdjęć mebli ogrodowych, donic oraz innych dekoracji przeznaczonych do ogrodu.