Projektowanie ogrodów Kraków

Cordata Ogrody pomoże Ci stworzyć wyjątkowy ogród. Kompleksowe projektowanie ogrodów w Krakowie i okolicy to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. W każdy wykonywany projekt wkładamy serce – w ten sposób tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca. Kreujemy aranżacje od nowoczesnych po romantyczne, minimalistyczne albo bogato zdobione – wybór należy do Ciebie. Co więcej, zawsze mamy na oku ekologię – używamy naturalnych surowców, lokalnych roślin i robimy wszystko, co możemy, aby wspierać różnorodność biologiczną.

Zgodnie z zasadą: Twój styl, Twój ogród, zanim przystąpimy do projektowania i zakładania ogrodu w Krakowie, dokładnie słuchamy potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Z racji tego możemy stworzyć przestrzeń bezbłędnie dopasowaną do Twoich upodobań.

Na początku współpracy chcemy poznać Twoje pomysły i wizję ogrodu marzeń. Chcemy dowiedzieć się, jakie rośliny lubisz, jakie kolory Cię inspirują i jak wyobrażasz sobie korzystanie z ogrodu. Dążymy do tego, aby Twój ogród był zarówno piękny, jak i funkcjonalny. A jako że zdajemy sobie sprawę, że każdy ogród jest inny, podchodzimy do każdego projektu indywidualnie. Wspólnie z Tobą stworzymy profesjonalny projekt ogrodu w Krakowie, który spełni Twoje marzenia.

Etapy zakładania ogrodu w Krakowie

Wyobraź sobie pejzaż barw i aromatów, poczuj bliskość natury – miejsce, gdzie możesz złapać oddech po męczącym dniu. Naszą misją jest stworzenie enklawy wyciszenia, gdzie będziesz mógł zregenerować siły po ciężkim dniu i oddać się ulubionym przyjemnościom. Czujesz, jak stres ustępuje miejsca błogiemu odprężeniu? Taki właśnie ogród chcemy stworzyć z myślą o Tobie.

Zanim jednak posadzimy pierwsze rośliny, musimy poznać Twoje oczekiwania. Dlatego zaczynamy od spotkania w Twoim ogrodzie. Tam opowiadasz nam o swoich wizjach, ulubionych kwiatach i krzewach, kolorach. A może chciałbyś mieć małe oczko wodne albo ładną altankę? Dokładnie słuchamy, obserwujemy i tworzymy wstępny projekt ogrodu. To jak pierwsza szkic – pokazuje on ogólny pomysł, styl i rozmieszczenie roślin. Gdy projekt zyska Twoją akceptację, zabieramy się do pracy.

Nasz zespół dba o każdy szczegół – od wyboru roślin, które przetrwają kaprysy krakowskiej pogody, po rozmieszczenie rabat kwiatowych, trawników czy małych zakątków do odpoczynku. Po uwzględnieniu wszystkich wytycznych stworzymy dokładny kosztorys obejmujący zaplanowane elementy.

Teraz przyszedł czas na działanie! Budujemy Twój ogród marzeń. Możemy zrobić to sami lub pomóc Ci znaleźć sprawdzonych fachowców. Gdy tworzymy projekty ogrodów w Krakowie, wyznaczamy w nich różne strefy, np. miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci czy kącik wypoczynkowy. Dlatego do wykonania ścieżek i alejek używamy odpowiednich materiałów. W naszej agencji Cordata nie tylko profesjonalnie projektujemy ogrody, ale także dbamy o to, żeby Twoja przestrzeń zielona pasowała do otoczenia, a także by była miejscem, gdzie odnajdziesz spokój i wytchnienie od codziennego pośpiechu.

Kompleksowe zakładanie ogrodów – Kraków

Cordata to firma, która oferuje całościowe usługi w zakresie projektowania ogrodów w Krakowie i okolicach. Tworzymy koncepcje dla różnych przestrzeni:

  • ogrody prywatne małe i duże, dla dzieci i dorosłych, nowoczesne i tradycyjne;

  • rozległe tereny zielone wokół rezydencji, wybudowanych osiedli lub dopiero co powstających mieszkań i domów deweloperskich;

  • zieleń miejska, w tym parki, skwery, place zabaw.

Nadzorujemy realizację ogrodów:

  • pilnujemy wykonania każdego etapu prac;

  • dbamy o terminowość realizacji projektu;

  • koordynujemy pracę różnych ekip budowlanych.

Przygotowujemy wskazówki, jak dbać o roślinność:

  • stworzymy plan pielęgnacji roślin i sposoby ich podlewania;

  • doradzimy, jak chronić ogród przed szkodnikami i chorobami;

  • pomożemy Ci utrzymać ogród w pięknym stanie przez długi czas.

Projektowanie ogrodów – Kraków i okolice

Wierzymy, że ogród to coś więcej niż tylko zadbana roślinność i efektowne dekoracje. Nasze ogrody projektujemy w Krakowie, a także w całej Polsce. Mamy doświadczony zespół i odpowiednie narzędzia. W każdym przypadku nawet najbardziej skomplikowane pomysły z nami staną się funkcjonalną rzeczywistością.