Projektowanie ogrodów Gliwice

Zespół Cordata Ogrody to grupa doświadczonych architektów krajobrazu, z zamiłowaniem i zapałem realizujących projekty ogrodów. Współpraca z nami gwarantuje kompleksową ofertę – od profesjonalnego projektowania ogrodów w Gliwicach, przez ich fizyczne zakładanie, aż po pielęgnację terenów zielonych. Każdy Klient ma gwarancję skrupulatnego podejścia do realizowanego zlecenia. Do tego ma możliwość wyrażenia własnego zdania na wszystkich etapach współpracy. Wykonywane przez nas projekty cechują się przede wszystkim ekologicznym podejściem do tworzenia ogrodów. Bazujemy na naturalnych materiałach, miejscowych roślinach oraz metodach, dzięki którym można zwiększyć różnorodność biologiczną.

Wiemy, że piękno ogrodu nie tkwi wyłącznie w wyglądzie, ale także w sposobie, w jaki wpływa na otaczającą go naturę. Cordata Ogrody oferuje zakładanie ogrodów w Gliwicach różnego rodzaju i w różnej skali. Możemy zająć się aranżacją i urządzeniem zarówno małych działek przydomowych, jak i rozległych terenów rezydencjonalnych, a także zielonych trawników wokół biurowców. Ponadto przygotowujemy projekty w najrozmaitszych stylach – od nowoczesnych, przez minimalistyczne, po zwiewne romantyczne lub bogato zdobione barokowe.

Aranżacje ogrodów w Gliwicach

Oprócz profesjonalnego projektowania ogrodów w Gliwicach Cordata realizuje projekty aranżacji ogrodów nowych i publicznych terenów zieleni na terenie całego kraju. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by stworzyć przestrzeń, która będzie odpowiadać wymaganiom Klienta. Zawsze słuchamy uważnie pomysłów i przedstawionych oczekiwań, by uwzględnić je w naszym projekcie. Chcemy, aby Twój nowy, profesjonalnie zaprojektowany ogród harmonijnie wpisywał się w styl życia i otoczenie.

Oferujemy kompleksowe usługi. Zaczynamy od rozmowy z Tobą. Potem planujemy, jak będzie wyglądał Twój ogród. Pomagamy w całym procesie – aż do realizacji i udzielenia istotnych porad. Jesteśmy przy Tobie na każdym etapie. Wszystkie nasze aranżacje ogrodów w Gliwicach wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.

Zakładanie ogrodów – Gliwice

Samodzielne zakładanie ogrodu może okazać się trudne, czasochłonne, a nawet być powodem do stresu. Cordata pomoże Ci w profesjonalnym projekcie ogrodu bez kłopotów i w krótkim czasie. W procesie projektowania zawsze współpracujemy blisko z Klientem i bierzemy pod uwagę przede wszystkim przeznaczony na cel nowego ogrodu budżet, dlatego z nami unikniesz kosztownych pomyłek. Korzystając z naszej bogatej wiedzy, przekonasz się, że potrafimy dobrać rośliny do potrzeb gleby na Twoim terenie, tworząc zrównoważony i przyjazny dla środowiska ogród.

W naszych realizacjach zawsze dbamy o kreatywność i funkcjonalność projektowanej przestrzeni. Co oczywiste, stawiamy na naturalne rozwiązania i staramy się wykorzystywać lokalną roślinność i organiczne materiały. Wiemy, jak ważna jest harmonia z naturą, dzięki czemu ogród wygląda efektownie i pasuje do otoczenia.

Aranżacja ogrodów i przestrzeni publicznych

Nie tylko ogrody prywatne są naszą specjalnością. Projektujemy także tereny publiczne – place, skwery, parki – w Gliwicach i całym kraju. Uwielbiamy wyzwania, więc chętnie podejmiemy się każdego projektu z zakresu zielonej przestrzeni.

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania zieleni – od pierwszych konsultacji i koncepcji, przez główne planowanie i kosztorysy przetargowe, aż po doradztwo projektowe i wykonawstwo. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy realizacji projektu, aby wspólnie urzeczywistnić Twoją zieloną wizję.

W Gliwicach zakładamy ogrody każdej wielkości. Małe ogródki działkowe, duże ogrody przy domach, a nawet tereny zielone przy biurowcach. Podczas gdy aranżujemy nowe ogrody, kładziemy szczególny nacisk na kolorystykę, odmiany roślin, ich długowieczność i okresy kwitnienia. Wraz z biegiem lat tworzone ogrody będą zachwycać barwami przez cały rok. Jeśli Klienta ma niecodzienne życzenia i chce umieścić drugoplanowe elementy, np. niewielką fontannę, doniczki, gazebo czy pawilony – służymy fachową radą.

Jeśli chcesz mieć piękny ogród w Gliwicach, napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.