Strona główna » Realizacje prywatne » Projekt tarasu w stylu nowoczesnego glamour w Katowicach

Projekt tarasu w stylu nowoczesnego glamour w Katowicach

Kiedy myślimy o tarasach, zazwyczaj w naszych głowach pojawia się obraz tradycyjnych mebli i prostego designu, ale dziś chcemy przedstawić Wam odrobinę luksusu-projekt tarasu w stylu Glamour!
Prostym sposobem na to, aby nadać swojej najbliższej przestrzeni, bardziej elegancki charakter jest dobranie odpowiednich elementów. Dalszy opis pod wizualizacjami tarasu.

Inspiracją do tego projektu jest piękna aranżacja wnętrza wykonana przez biuro projektowe z Krakowa. Projekt wnętrza jest bardzo elegancki odzwierciadlający styl właścicielki. Główne kolory to odcienie beżu z dodatkami złota i naturalnego błyszczącego kryształu.
Styl Glamour to połączenie stylów minionych epok oraz nowoczesności, które razem skomponowane dają niesamowity efekt. Zestawienie klasyki z nutą współczesności to sposób na ożywienie wnętrza. Elementem spajającym całość jest wrażenie luksusu, a więc wybrane materiały, meble i dodatki muszą być najwyższej jakości.

Ideą projektu tarasu było przeniesienie ciepłego klimatu wnętrz na zewnątrz. Deski tarasowe zostaną zastąpione płytami gresowymi w odcieniach naturalnego lnu. Szara sofa zostanie zamieniona na narożnik w odcieniach beżu na złotym stelażu. Przy sofie znajdują się dwa stoliki kawowe z białym żyłkowanym marmurem. Całość strefy relaksu jest usytuowana pod zadaszeniem typu tarasola z możliwością odsłonięcia dachu tak, aby móc korzystać z promieni słonecznych w pogodne dni. Cały taras otacza ogrodzenie typu lamelowego, na którym znajdują się naprzeciwko okien dwa panele ozdobne z wyciętym motywem gałązek. Panele kolorem będą dopasowane do górnych szafek kuchennych w kolorze złota. Panele zewnętrzne będą wykonane na zamówienie i dodatkowo podświetlone od strony zewnętrznej reflektorkami tak, aby uwydatnić motyw zdobień. Bezpośrednio przy elewacji budynku wygospodarowano miejsce na niewielką rabatę z roślinami wyłożoną ozdobnym kamieniem. Na elewacji znajduje się obraz nawiązujący do stylu Glamour ze złotą ramą. Od strony sąsiada zastosowano w donice z na sadzeniami traw oraz drzewkiem wielopniowym na tle ściany z ozdobnych lameli. Jedno z przęseł ogrodzenia będzie miało możliwość otworzenia tak, aby móc wyjść na zewnątrz z małymi pieskami Pani inwestor. Projekt zawiera wiele dodatków pasujących do stylu wnętrza.

Glamour to styl, który wywodzi się z luksusowego świata mody. Jest pełen blasku i elegancji-odcieni beżu, złota i bieli oraz elementów ozdobnych takich jak lampy kryształowe czy obrazy. Ten styl można również przenieść na taras! Projekt tarasu w stylu Glamour powinien być dopasowany do stylu wewnątrz. Do stworzenia tego efektownego projektu, będziemyużywać materiałów o wysokim poziomie dekoracji. Glamour to połączenie efektownych, luksusowych elementów z prostotą. Jest to styl przyciągający uwagę i wzbudzający podziw. Projekt tarasu w tym stylu jest idealnym dopełnieniem dla wnętrz pełnych eleganckich dodatków i mebli.
Wizualizacje przedstawiają taras z płyt gresowych wykonany metodą wentylowaną, a także precyzyjnie dobrane dodatki: narożnikowa sofa na złotym cokole; lampy kryształowe; obraz w kolorystyce tarasu oraz mała rabata z traw ozdobnych tworzą harmonijna całość.

Taki projekt może być doskonałą inspiracją dla tych, którzy chcą odświeżyć swój taras lub ogród.